תפריט ☰
בלוג סקס

שוב זיינתי את השכנה

שוב זיינתי את השכנה

311 מילים

כמו כל יום כמעט שוב זיינתי את השכנה. היא הייתה בחורה כוסית, מבוגרת ממני ונשואה. אבל הייתה לה העדפה ברורה לצעירים ובכל רגע שבו בעלה יוצא לעבודה היא באה בשביל לקבל את הזין שלה. והיו גם כמה מקרים שגם חברים שלי הצטרפו לחגיגה. הפעם היא הייתה קצת כועסת, היא גילתה שאתמול בלילה ביליתי בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון, במקום לזיין אותה.

הכעס שלה לא מנע ממנה לדרוש את מה שהיא אוהבת, אך הפעם היא עשתה זאת בצורה קצת יותר אגרסיבית. היא הגיעה לדירתי ומייד הורידה את הבגדים וחשפה את הלבשתה התחתונה הסקסית. היא הורידה מעט את תחתוניה ואמרה ”תראה… אתמול גילחתי את הכוס לכבודך… ואתה הלכת לזיין אחרות… עכשיו תשלם את המחיר.

”בואי זונה חרמנית“ אמרי לה בעודי מנפנף את הזין שלי מולה. היא זחלה על הרצפה והתקרבה אליי. היא החלה לרחרח את הזין שלי ואמרה שהוא מסריח מכוס של זונות וירקה עליו. הבאתי לה סטירה, אבל מייד הרגשתי לא בנוח. אף פעם לא הרמתי יד על אישה, אבל זה פשוט נראה כל כך נכון באותו הרגע. היא הסתכלה עליי במבט קצת מופתע, התרוממה בשתיקה ואז ירקה לי על הפנים.

תפסתי אותה בשערה והובלתי אותה לעבר המיטה. כאשר הגענו למיטה תלשתי ממנה את החזייה בכוח. שלפתי את החגורה מהמכנסיים, קיפלתי לשניים ואמרתי לה שעכשיו אני אלמד אותה להתנהג. היא נשענה על ברכיה התכופפה והבליטה את הישבן כלפי מעלה, תוך כדי שהיא מזיזה אותו בתנועות מעגליות.

הבאתי לה הפלקה שהותירה את ישבנה אדום וגרמה לה להוציע אנחת כאב מעורבת עם עונג. ידעתי שהיא בעניין אבל אסור היה לי להשאיר סימנים שיגרמו לבעלה לחשוד. היא סובבה את ראשה וסיננה לעברי ”הומו“.
”את צריכה זין שיסתום לך את הפה“ אמרתי לה. ושוב תפסתי בשערה וכוונתי את שפתיה לעבר הזין שלי. היא עוד הספיקה להגיד ”בן של זונה“ לפי שהזין שלי השתיק אותה. אחזתי בעורפה ודחפתי את הזין עמוק לתוך הגרון, כך שבקושי נתתי לה לנשום. התחלתי לזיין לה את הגרון, היא השמיעה קולות אך לא נתתי לה לדבר.

בלוג סקס כתבות נוספות

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית מתוך התבוננות בסרטי פורנו של שנות השבעים, שדווקא נחשבות לתור הזהב של תעשיית הפורנו, נראה שפעם הנשים לא היו אטרקטיביות במיוחד. וגם לא הגברים.…

שחקני הפורנו שתרצו לראות

שחקני הפורנו שתרצו לראות

רגע אל תברחו, המאמר הזה הוא בשביל הטרוסקסואלים שואהבים לראות בפורנו שלהם נשים סקסיות. אנחנו יודעים כי לא הזין הוא מה שמעניין אתכם בסרטי הפורנו, אלא הבחורות. אבל מה לעשות,…

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

זוכרים את הזיון הראשון שלכם? זוכרים כמה התרגשתם מכל פעם שהגעתם אל החברה. זוכרים איך כל פעם רציתם לנסות דברים חדשים. זוהי תקופה נהדרת, תקופת גיל הנעורים שבה מגלים את…