תפריט ☰
בלוג סקס

שוב זיינתי את השכנה

שוב זיינתי את השכנה

312 מילים

כמו כל יום כמעט שוב זיינתי את השכנה. היא הייתה בחורה כוסית, מבוגרת ממני ונשואה. אבל הייתה לה העדפה ברורה לצעירים ובכל רגע שבו בעלה יוצא לעבודה היא באה בשביל לקבל את הזין שלה. והיו גם כמה מקרים שגם חברים שלי הצטרפו לחגיגה. הפעם היא הייתה קצת כועסת, היא גילתה שאתמול בלילה ביליתי בדירות דיסקרטיות בחיפה, קריות והצפון, במקום לזיין אותה.

הכעס שלה לא מנע ממנה לדרוש את מה שהיא אוהבת, אך הפעם היא עשתה זאת בצורה קצת יותר אגרסיבית. היא הגיעה לדירתי ומייד הורידה את הבגדים וחשפה את הלבשתה התחתונה הסקסית. היא הורידה מעט את תחתוניה ואמרה ”תראה… אתמול גילחתי את הכוס לכבודך… ואתה הלכת לזיין אחרות… עכשיו תשלם את המחיר.

”בואי זונה חרמנית“ אמרי לה בעודי מנפנף את הזין שלי מולה. היא זחלה על הרצפה והתקרבה אליי. היא החלה לרחרח את הזין שלי ואמרה שהוא מסריח מכוס של זונות וירקה עליו. הבאתי לה סטירה, אבל מייד הרגשתי לא בנוח. אף פעם לא הרמתי יד על אישה, אבל זה פשוט נראה כל כך נכון באותו הרגע. היא הסתכלה עליי במבט קצת מופתע, התרוממה בשתיקה ואז ירקה לי על הפנים.

תפסתי אותה בשערה והובלתי אותה לעבר המיטה. כאשר הגענו למיטה תלשתי ממנה את החזייה בכוח. שלפתי את החגורה מהמכנסיים, קיפלתי לשניים ואמרתי לה שעכשיו אני אלמד אותה להתנהג. היא נשענה על ברכיה התכופפה והבליטה את הישבן כלפי מעלה, תוך כדי שהיא מזיזה אותו בתנועות מעגליות.

הבאתי לה הפלקה שהותירה את ישבנה אדום וגרמה לה להוציע אנחת כאב מעורבת עם עונג. ידעתי שהיא בעניין אבל אסור היה לי להשאיר סימנים שיגרמו לבעלה לחשוד. היא סובבה את ראשה וסיננה לעברי ”הומו“.
”את צריכה זין שיסתום לך את הפה“ אמרתי לה. ושוב תפסתי בשערה וכוונתי את שפתיה לעבר הזין שלי. היא עוד הספיקה להגיד ”בן של זונה“ לפי שהזין שלי השתיק אותה. אחזתי בעורפה ודחפתי את הזין עמוק לתוך הגרון, כך שבקושי נתתי לה לנשום. התחלתי לזיין לה את הגרון, היא השמיעה קולות אך לא נתתי לה לדבר.

בלוג סקס כתבות נוספות

שכירת נערת ליווי מקצועית: מדריך

שכירת נערת ליווי מקצועית: מדריך

רוב האנשים שמעו על המונח "נערת ליווי", אבל מה זה בדיוק אומר? בפשטות, הכוונה היא לעובדת מין מקצועית שנשכרת לספק שירותי חברות ומין ללקוחות. בעוד המונח מזוהה לעתים קרובות עם…

נערות ליווי: מה הן עושות ומי הן

נערות ליווי: מה הן עושות ומי הן

נערות ליווי (מעבר אל נערות ליווי https://gde.co.il/escort/), המכונות לעתים קרובות "נערות ליווי" או "מלוות מקצועיות", הן אנשים המספקים חברות, כמו גם שירותי מין מסוימים, ללקוחותיהם, בתמורה לכסף. שירותי ליווי זמינים…

10 משחקי פורנו מהנים ומבדרים לנסות

10 משחקי פורנו מהנים ומבדרים לנסות

משחקי פורנו עברו דרך ארוכה מימי קונסולת 8 הסיביות שלהם ונשארים פופולריים בקרב גיימרים מבוגרים. יש עכשיו מגוון של משחקי פורנו מרתקים זמינים לשחק בפלטפורמות נייד, מחשב וקונסולה. מאמר זה…