תפריט ☰
בלוג סקס

סיפור סקס: סקס טוב עם האישה

סיפור סקס: סקס טוב עם האישה

312 מילים

אשתי ואני ניסינו כמעט כל תנוחת מין שם בחוץ. בכל פעם היינו פשוט ממציאים משהו חדש. כבר הגענו לרמה שבה סקס הוא יותר מסתם קוויקי. רציתי להעלות את זה מדרגה היום.

הרעיון של קוויקי עדיין נשאר במוחי, אבל הייתי פתוח לנסות משהו אחר היום. כשאשתי שכבה במיטה, התחלתי לדבר איתה בלהט. התנשקנו עד שהגענו למצב שבו שנינו היינו מגורה עד לנקודת האל-חזור.

אחר כך העברתי אותה למיטה והתחלתי להפשיט אותה. היא גנחה בהנאה וידעתי שאני עושה משהו נכון. יכולתי לראות שהיא נהנית מזה כמוני.

אחרי ששנינו היינו עירומים, התחלתי לחקור את הגוף שלה בזמן שעיסיתי את הגב, התחת והירכיים שלה. מעולם לא ביליתי כל כך הרבה זמן על משחק מקדים לפני כן, אבל רציתי שהיא תרגיש בנוח ונינוחה.

לאחר מכן עברנו למצב שישים ותשע ואז האינטנסיביות באמת גברה. אשתי הייתה טופלס ומתחתיי, מה שגרם לזה להיראות כאילו אני מזיין אותה מאחור. הסתובבנו בתנוחה הזאת במשך כמה דקות, מדי פעם, כשהייתי זז יותר מדי אחורה, הייתי נותן לה להמשיך.

בסופו של דבר עברנו לקאו גירל כשאשתי צמודה אליי. הרגשתי את החום יורד מגופה, והתחושה נעשתה עזה ככל שהתקרבתי יותר ויותר לקצה.

לאחר מכן עברנו לסגנון דוגי . זה היה שונה משישים ותשע, אבל עדיין מהנה באותה מידה. היא הייתה כפופה קדימה, כשהחזה שלה צמוד למיטה; ודחפתי את עצמי הכי עמוק שאני יכול.

לבסוף, כשהזמן הלך ואזל, עברנו למיסיונריות. זו הייתה התנוחה הפשוטה ביותר, אך האינטימית ביותר. התנשקנו וליטפנו אחד את השני בלהט, עד שהרגשתי אורגזמה מתקרבת. זמן קצר לאחר מכן, אשתי הלכה בעקבותיה ושנינו שכבנו מחובקים לאחר מכן, נהנים מהתחושה הנאימה שאחרי.

בסך הכל זו הייתה חוויה מדהימה. חקרנו אחד את השני בתפקידים שונים וזה היה דבר יפה. מדי פעם, קוויקי יכול להיות כיף גדול; אבל בשבילי, לקחת זמן לחקור אחד את השני במלואו ותמיד לנסות משהו חדש, זו חוויה של הנאה שאין כמותה. בפעם הבאה אנחנו רוצים להזמין נערת ליווי שתצטרף אלינו. בינתיים הסתכלנו בתמונות באתר https://sex-privat.net והבחנו בכמה מועמדות.

בלוג סקס כתבות נוספות

קונדומים: מדריך מקיף לאמצעי המניעה הנפוץ ביותר

קונדומים: מדריך מקיף לאמצעי המניעה הנפוץ ביותר

קונדומים הם אחת מאמצעי המניעה הנפוצים ביותר ברחבי העולם. נדן דק זה, העשוי בדרך כלל מלטקס או פוליאוריתן, הוכח כיעיל במניעת הריון וזיהומים המועברים במגע מיני (STI). בנוסף ליעילותם, קונדומים…

גלו את העיר התוססת והמגוונת תל אביב: שילוב של תרבות, היסטוריה ומודרניות

גלו את העיר התוססת והמגוונת תל אביב: שילוב של תרבות, היסטוריה ומודרניות

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. עם אוכלוסייה של מעל 4 מיליון איש, היא העיר השנייה בגודלה…

לחקור את אבני החן הנסתרות של באר שבע: עיר תוססת בישראל

לחקור את אבני החן הנסתרות של באר שבע: עיר תוססת בישראל

כאשר רוב האנשים חושבים על ישראל, תמונות של ערים שוקקות כמו תל אביב או אתרים דתיים עתיקים כמו ירושלים עשויים לעלות בראש. עם זאת, במדבר הנגב שוכנת פנינה פחות מוכרת,…