תפריט ☰
בלוג סקס

סיפור סקס: סקס טוב עם האישה

סיפור סקס: סקס טוב עם האישה

312 מילים

אשתי ואני ניסינו כמעט כל תנוחת מין שם בחוץ. בכל פעם היינו פשוט ממציאים משהו חדש. כבר הגענו לרמה שבה סקס הוא יותר מסתם קוויקי. רציתי להעלות את זה מדרגה היום.

הרעיון של קוויקי עדיין נשאר במוחי, אבל הייתי פתוח לנסות משהו אחר היום. כשאשתי שכבה במיטה, התחלתי לדבר איתה בלהט. התנשקנו עד שהגענו למצב שבו שנינו היינו מגורה עד לנקודת האל-חזור.

אחר כך העברתי אותה למיטה והתחלתי להפשיט אותה. היא גנחה בהנאה וידעתי שאני עושה משהו נכון. יכולתי לראות שהיא נהנית מזה כמוני.

אחרי ששנינו היינו עירומים, התחלתי לחקור את הגוף שלה בזמן שעיסיתי את הגב, התחת והירכיים שלה. מעולם לא ביליתי כל כך הרבה זמן על משחק מקדים לפני כן, אבל רציתי שהיא תרגיש בנוח ונינוחה.

לאחר מכן עברנו למצב שישים ותשע ואז האינטנסיביות באמת גברה. אשתי הייתה טופלס ומתחתיי, מה שגרם לזה להיראות כאילו אני מזיין אותה מאחור. הסתובבנו בתנוחה הזאת במשך כמה דקות, מדי פעם, כשהייתי זז יותר מדי אחורה, הייתי נותן לה להמשיך.

בסופו של דבר עברנו לקאו גירל כשאשתי צמודה אליי. הרגשתי את החום יורד מגופה, והתחושה נעשתה עזה ככל שהתקרבתי יותר ויותר לקצה.

לאחר מכן עברנו לסגנון דוגי . זה היה שונה משישים ותשע, אבל עדיין מהנה באותה מידה. היא הייתה כפופה קדימה, כשהחזה שלה צמוד למיטה; ודחפתי את עצמי הכי עמוק שאני יכול.

לבסוף, כשהזמן הלך ואזל, עברנו למיסיונריות. זו הייתה התנוחה הפשוטה ביותר, אך האינטימית ביותר. התנשקנו וליטפנו אחד את השני בלהט, עד שהרגשתי אורגזמה מתקרבת. זמן קצר לאחר מכן, אשתי הלכה בעקבותיה ושנינו שכבנו מחובקים לאחר מכן, נהנים מהתחושה הנאימה שאחרי.

בסך הכל זו הייתה חוויה מדהימה. חקרנו אחד את השני בתפקידים שונים וזה היה דבר יפה. מדי פעם, קוויקי יכול להיות כיף גדול; אבל בשבילי, לקחת זמן לחקור אחד את השני במלואו ותמיד לנסות משהו חדש, זו חוויה של הנאה שאין כמותה. בפעם הבאה אנחנו רוצים להזמין נערת ליווי שתצטרף אלינו. בינתיים הסתכלנו בתמונות באתר https://sex-privat.net והבחנו בכמה מועמדות.

בלוג סקס כתבות נוספות

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

כיום, התפקידים המסורתיים במערכות יחסים הולכים ונמוגים, ותפקידי הגברים במערכות יחסים הופכים מגוונים יותר ויותר. בעוד שבאופן מסורתי היה זה תפקידו של הגבר להיות הפרטנר הדומיננטי יותר במערכת יחסים, כיום…

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב, העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל, היא יעד מרכזי לתרבות, בילוי וחיי לילה. האווירה התוססת של העיר, החופים המדהימים ואמנות הרחוב המפורסמת בעולם מושכים מבקרים מכל רחבי העולם. המבקרים…

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

כלבים ידועים כבר מזמן כידידו הטוב ביותר של האדם, ואין פלא – יש להם דרך מיוחדת להאיר את חיינו ולהפיג את תחושות הבדידות והדיכאון. מחקרים הראו כי בעל כלב בחייכם…