תפריט ☰
בלוג סקס

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

291 מילים

זוכרים את הזיון הראשון שלכם? זוכרים כמה התרגשתם מכל פעם שהגעתם אל החברה. זוכרים איך כל פעם רציתם לנסות דברים חדשים. זוהי תקופה נהדרת, תקופת גיל הנעורים שבה מגלים את העולם הפלאי של יחסי המין. במהרה זה הופך להיות שגרת חיינו, וזה מלווה אותנו ומשפיע מאוד על חיינו.
אבל מנגד, עבור רבים זה הופך לדבר שגרתי. מצד אחד אתם מרגישים כאילו אתם יודעים הכל על סקס (תהיו בטוחים שלא), אך מצד שני הכל נראה אותו דבר. אתם צמאים שוב לחוות את הריגוש הזה שחוויתם פעם. אבל היכן תמצאו אותו?

את הריגוש הזה תוכלו למצוא אצל נערות ליווי. למשל אם תבקרו בדירות דיסקרטיות בירושלים, תוכלו שוב לחוות את הריגוש של פעם. זיון עם נערות ליווי הוא ממש מימד אחר של סקס, וכאן שוב תוכלו לחוות את העולם הזה של גילוי דברים חדשים.

חשוב שתלמדו איך ליהנות מזה, ולא מדובר אך ורק בביצועים. אל תבואו אל נערת הליווי כאילו היא הזונה שלכם. תחשבו עליה כמו על הבחורה שתמיד חלמתם להכיר, ואנו מבטיחים לכם שכך היא נראית. נהלו איתה אינטראקציה קלילה. שום דבר כבד ובטח שלא חדירה לפרטיות, אבל תגלו עניין והיא תגלה עניין בכם. אתם תהפכו את החוויה לנעימה יותר.

גם אינכם חייבים למהר להיכנס למיטה. דווקא אם תשבו ותדברו קצת, תוכל לקבל את מה שאתה לא מקבל בבית. פתאום יעלו רעיונות, פתאום יתחילו פלירטוטים ורמזים. זה בעצם מה שאתה מחפש, וזה המתכון לזיונים טובים יותר.

זוכר את תקופת הנעורים שבה כל פעם ניסית עם החברה דברים חדשים? אבל בוא תזכור טוב יותר, תזכור את כל הדברים שרצית לעשות והיא לא רצתה עד היום. ותחשוב על כל הדברים שנוספו לרשימה מאז ואתה חולם לעשות אותם. ובכן, עם נערת ליווי הכל אפשרי. אתה יכול לממש את הכל ושוב לחוש את תחושת הנעורים של גילוי העולם המופלא של הסקס. כאן תוכל להגשים את כל הפנטזיות הפרועות ביותר שלך.

בלוג סקס כתבות נוספות

חרמנות של חייל קרבי

חרמנות של חייל קרבי

באותו היום הייתי כל כך חרמן, זה מה שקורה שאתה חייל קרבי. הייתי אמור לסגור שבועיים בצבא, אבל בגלל פעילות מבצעית זה נהיה חודש מבלי שראיתי בית - ברור לכם…

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית מתוך התבוננות בסרטי פורנו של שנות השבעים, שדווקא נחשבות לתור הזהב של תעשיית הפורנו, נראה שפעם הנשים לא היו אטרקטיביות במיוחד. וגם לא הגברים.…

שחקני הפורנו שתרצו לראות

שחקני הפורנו שתרצו לראות

רגע אל תברחו, המאמר הזה הוא בשביל הטרוסקסואלים שואהבים לראות בפורנו שלהם נשים סקסיות. אנחנו יודעים כי לא הזין הוא מה שמעניין אתכם בסרטי הפורנו, אלא הבחורות. אבל מה לעשות,…