תפריט ☰
בלוג סקס

חרמנות של חייל קרבי

חרמנות של חייל קרבי

319 מילים

באותו היום הייתי כל כך חרמן, זה מה שקורה שאתה חייל קרבי. הייתי אמור לסגור שבועיים בצבא, אבל בגלל פעילות מבצעית זה נהיה חודש מבלי שראיתי בית – ברור לכם שהייתי חייב לזיין.

הספקתי לישון באוטובוס בדרך הביתה, וכאשר הגעתי הביתה ישר שאלתי את עצמי את מי אני מזיין. הפתרון המהיר והזמין היה בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה.

תוך שעה כבר הייתי אחרי מקלחת ויצאתי לדרך, הדירה הייתה קרוב למקום שאני גר. בחרתי בנערה סקסית עם חזה ענק, וכאשר ראיתי אותה הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. היא חייכה אליי ופשטה את החלק. היא עמדה מולי בהלבשה תחתונה בצבע שחור, כזו שמבליטה את החזה ומדגישה את התחת המושלם.

מייד הורדתי את הבגדים ונצמדתי עלייה. התחלנו להתנשק, כאשר הידיים שלי ממששות לה את השדיים והזיין שלי מתחכך כנגד גופה. הצמדתי אותה חזק עליי והרגשתי את חום גופה. יכולתי להריח את ריח השיער ולהרגיש את מגע העור החלק.

היא הורידה את החזייה ואני התכופפתי לעבר השדים שלה. התנפלתי על החזה כמו תינוק שרוצה לינוק. העברתי את הלשון על הפטמה והתחלתי למצוץ את השד הרך והחם שלה. היד שלי כבר נכנסה לתוך התחתונים שלה, יכולתי להרגיש את הכוס המגולח שהתחיל להתרחב.

הרמתי אותה וזרקתי אותה על המיטה. פתחתי את רגליה והתיישבתי על ברכיי. ירקתי לה על הכוס והתחלתי למרוח את הרוק בעזרת הזין. לא יכולתי להתאפק ודחפתי אותו פנימה, היא השמיעה אנחה של עונג. זיינתי אותה בשביל להתחמם בתנוחה המיסיונרית. אבל במהרה עברנו לדוגי סטייל. נתתי חזק בעודי אוחז לה בשיער ביד אחד וביד השנייה ממשש את השדיים המתנדנדים.

המשכתי לזיין ולהפליק על התחת העסיסי שלה, והיא הגבירה את עצמת הגניחות. כל התחת שראיתי מולי רק גרם לי לרצות לזיין אותה מאחור. הוצאתי את הזין מהכוס שלה, לקחתי את חומר הסיכה שהיה בצד ומרחתי על החור היפה שלה.

היא הרימה את התחת בדיוק לגובה הנכון, ואני חדרתי והתחלתי לזיין בחוזקה. היא צרחה כמו בסרטי הפורנו, אבל המשיכה לבקש עוד ועוד. זיינתי אותה במשך דקות ארוכות ויכולתי להרגיש את האנרגיה בכל חלקי גופי. וברגע הנכון פרקתי את כל הלחצים בשפיכה אדירה.

בלוג סקס כתבות נוספות

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב, העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל, היא יעד מרכזי לתרבות, בילוי וחיי לילה. האווירה התוססת של העיר, החופים המדהימים ואמנות הרחוב המפורסמת בעולם מושכים מבקרים מכל רחבי העולם. המבקרים…

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

כלבים ידועים כבר מזמן כידידו הטוב ביותר של האדם, ואין פלא – יש להם דרך מיוחדת להאיר את חיינו ולהפיג את תחושות הבדידות והדיכאון. מחקרים הראו כי בעל כלב בחייכם…

שתו מים, הרבה מים

שתו מים, הרבה מים

כולנו יודעים כי שתיית מים חשובה לבריאות ולרווחה שלנו, אבל רבים מאיתנו לא באמת חושבים על למה זה כל כך חשוב. לכן הפוסט בבלוג של היום יהיה על החשיבות של…