תפריט ☰
בלוג סקס

הדברים שחייבים לעשות החורף

הדברים שחייבים לעשות החורף

311 מילים

לא באנו לדבר אתכם על ללמוד לנגן על גיטרה כפי שתמיד חלמתם ולא על חופשה חלומית בהרי האלפיים. הכל בסדר עם הדברים הללו, אבל הרשו לנו להציג את גרסת החרמנים לדברים שחייבים לעשות החורף הזה.

  1. חייבים להזדיין כמה שיותר – סקס שומר על המערכת החיסונית שלכם, ולכן על מנת לשמור על בריאותכם אתם חייבים להזדיין כמה שיותר. הרווקים יכולים להתחיל להתקין אפליקציות או לחפש דירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז. הנשואים יכולים להתחיל לקנות תכשיטים….
  2. לעשות סרט פורנו ביתי – תמיד חלמתם לעשות סרט פורנו ביתי, אבל זה אף פעם לא קרה. בחורף אתם נמצאים יותר בבית, יש אווירה יותר רומנטית. לפעמים זה מרגיש קצת משעמם ואתם פחות מבלים בחוץ. אז בשביל להפיג את השעמום, אפשר לנסות דברים חדשים. זהו הזמן לנסות לעשות סרט פורנו ביתי.
  3. להזדיין עם תחפושות – יש שפע של תחפושות מדליקות שיכולות לשדרג את יחסי המין. אבל אתם יודעים מה הבעיה עם כל תחפושות הלטקס וכל הדברים המוגזמים? הם יכולים להכביד על הגוף במזג אוויר חם. אבל דווקא החורף הוא הזמן לנסות וליהנות מכל התחפושות הכבדות באמת. כלומר לא איזה פריט אחד וסמלי, אלא תחפושות מלאות.
  4. לראות פורנו עם בת הזוג – דמיינו את הסיטואציה הבאה. הגשם משתולל בחוץ וקר מאוד. אבל אתם בבית החמים בהלבשה תחתונה. יושבים על הספה מול הטלוויזיה, אין עוד אף אחד בבית ואתם מתענגים על כוס יין אדום שמחמם וצופים בסרט פורנו שבחרתם. לא מושלם עבור בילוי חורפי?
  5. להתכונן לקיץ – וזה עבור הגברים הרווקים שביניכם, שעבורם החורף הוא תקופה שבה אין הרבה פעילות. אתם בוודאי מחכים לאביב, התקופה שבה הטבע מתעורר לחיים וכל הבנות חרמניות. זוהי הביולוגיה שלנו. נצלו את החורף על מנת לעבוד במכון הכושר. בכל מראה אין משהו אחר לעשות, אז זהו הזמן לבנות את השרירים לקראת חוף הים בקיץ. זה יעזור לכם להשיג הרבה זיונים.

ובכלל בכל פעילות, תזכרו שכדאי לשלב אותה עם סקס. כל חופשת חורף שתצאו אליה היא הזדמנות לזיונים פרועים, וכל רגע שבו יש הפסקת חשמל הוא הזדמנות לעשות דברים שובבים.

בלוג סקס כתבות נוספות

התופעה הגואה של נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה ברמה גבוהה

התופעה הגואה של נערות ליווי: הצצה לעולמן של בנות לוויה ברמה גבוהה

בעולם של היום, הרעיון של נערות ליווי הפך לנושא נדון באופן נרחב. הנשים האלגנטיות והמפתות הללו פילסו את דרכן לתקשורת המיינסטרים, שברו את הסטריאוטיפים והתפיסות המוטעות סביב המקצוע שלהן. בעוד…

בורדו: מוסד היסטורי ושנוי במחלוקת

בורדו: מוסד היסטורי ושנוי במחלוקת

דירה דיסקרטית. עצם אזכור המילה הזו מעלה דימויים של שערורייה, סודיות ופינוקים אסורים. ידוע בשמות רבים כגון דירה דיסקרטית, דירה דיסקרטית, או מחוז אור אדום, מוסד זה יש היסטוריה ארוכה…

לברוח מדכדוך החורף: 3 דברים לעשות בבלגיה בפברואר הקרוב

לברוח מדכדוך החורף: 3 דברים לעשות בבלגיה בפברואר הקרוב

ככל שצינת החורף נמשכת, קל להיתפס לשגרה המשמימה של חיי היומיום. אבל למה לא לפרוץ את דכדוך החורף על ידי תכנון טיול לבלגיה בפברואר הקרוב? עם הערים המקסימות, האוכל המענג…