תפריט ☰
בלוג סקס

הדברים שחייבים לעשות החורף

הדברים שחייבים לעשות החורף

311 מילים

לא באנו לדבר אתכם על ללמוד לנגן על גיטרה כפי שתמיד חלמתם ולא על חופשה חלומית בהרי האלפיים. הכל בסדר עם הדברים הללו, אבל הרשו לנו להציג את גרסת החרמנים לדברים שחייבים לעשות החורף הזה.

  1. חייבים להזדיין כמה שיותר – סקס שומר על המערכת החיסונית שלכם, ולכן על מנת לשמור על בריאותכם אתם חייבים להזדיין כמה שיותר. הרווקים יכולים להתחיל להתקין אפליקציות או לחפש דירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז. הנשואים יכולים להתחיל לקנות תכשיטים….
  2. לעשות סרט פורנו ביתי – תמיד חלמתם לעשות סרט פורנו ביתי, אבל זה אף פעם לא קרה. בחורף אתם נמצאים יותר בבית, יש אווירה יותר רומנטית. לפעמים זה מרגיש קצת משעמם ואתם פחות מבלים בחוץ. אז בשביל להפיג את השעמום, אפשר לנסות דברים חדשים. זהו הזמן לנסות לעשות סרט פורנו ביתי.
  3. להזדיין עם תחפושות – יש שפע של תחפושות מדליקות שיכולות לשדרג את יחסי המין. אבל אתם יודעים מה הבעיה עם כל תחפושות הלטקס וכל הדברים המוגזמים? הם יכולים להכביד על הגוף במזג אוויר חם. אבל דווקא החורף הוא הזמן לנסות וליהנות מכל התחפושות הכבדות באמת. כלומר לא איזה פריט אחד וסמלי, אלא תחפושות מלאות.
  4. לראות פורנו עם בת הזוג – דמיינו את הסיטואציה הבאה. הגשם משתולל בחוץ וקר מאוד. אבל אתם בבית החמים בהלבשה תחתונה. יושבים על הספה מול הטלוויזיה, אין עוד אף אחד בבית ואתם מתענגים על כוס יין אדום שמחמם וצופים בסרט פורנו שבחרתם. לא מושלם עבור בילוי חורפי?
  5. להתכונן לקיץ – וזה עבור הגברים הרווקים שביניכם, שעבורם החורף הוא תקופה שבה אין הרבה פעילות. אתם בוודאי מחכים לאביב, התקופה שבה הטבע מתעורר לחיים וכל הבנות חרמניות. זוהי הביולוגיה שלנו. נצלו את החורף על מנת לעבוד במכון הכושר. בכל מראה אין משהו אחר לעשות, אז זהו הזמן לבנות את השרירים לקראת חוף הים בקיץ. זה יעזור לכם להשיג הרבה זיונים.

ובכלל בכל פעילות, תזכרו שכדאי לשלב אותה עם סקס. כל חופשת חורף שתצאו אליה היא הזדמנות לזיונים פרועים, וכל רגע שבו יש הפסקת חשמל הוא הזדמנות לעשות דברים שובבים.

בלוג סקס כתבות נוספות

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

כיום, התפקידים המסורתיים במערכות יחסים הולכים ונמוגים, ותפקידי הגברים במערכות יחסים הופכים מגוונים יותר ויותר. בעוד שבאופן מסורתי היה זה תפקידו של הגבר להיות הפרטנר הדומיננטי יותר במערכת יחסים, כיום…

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב, העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל, היא יעד מרכזי לתרבות, בילוי וחיי לילה. האווירה התוססת של העיר, החופים המדהימים ואמנות הרחוב המפורסמת בעולם מושכים מבקרים מכל רחבי העולם. המבקרים…

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

כלבים ידועים כבר מזמן כידידו הטוב ביותר של האדם, ואין פלא – יש להם דרך מיוחדת להאיר את חיינו ולהפיג את תחושות הבדידות והדיכאון. מחקרים הראו כי בעל כלב בחייכם…