תפריט ☰
בלוג סקס

הדברים שחייבים לעשות החורף

הדברים שחייבים לעשות החורף

311 מילים

לא באנו לדבר אתכם על ללמוד לנגן על גיטרה כפי שתמיד חלמתם ולא על חופשה חלומית בהרי האלפיים. הכל בסדר עם הדברים הללו, אבל הרשו לנו להציג את גרסת החרמנים לדברים שחייבים לעשות החורף הזה.

  1. חייבים להזדיין כמה שיותר – סקס שומר על המערכת החיסונית שלכם, ולכן על מנת לשמור על בריאותכם אתם חייבים להזדיין כמה שיותר. הרווקים יכולים להתחיל להתקין אפליקציות או לחפש דירות דיסקרטיות בתל אביב והמרכז. הנשואים יכולים להתחיל לקנות תכשיטים….
  2. לעשות סרט פורנו ביתי – תמיד חלמתם לעשות סרט פורנו ביתי, אבל זה אף פעם לא קרה. בחורף אתם נמצאים יותר בבית, יש אווירה יותר רומנטית. לפעמים זה מרגיש קצת משעמם ואתם פחות מבלים בחוץ. אז בשביל להפיג את השעמום, אפשר לנסות דברים חדשים. זהו הזמן לנסות לעשות סרט פורנו ביתי.
  3. להזדיין עם תחפושות – יש שפע של תחפושות מדליקות שיכולות לשדרג את יחסי המין. אבל אתם יודעים מה הבעיה עם כל תחפושות הלטקס וכל הדברים המוגזמים? הם יכולים להכביד על הגוף במזג אוויר חם. אבל דווקא החורף הוא הזמן לנסות וליהנות מכל התחפושות הכבדות באמת. כלומר לא איזה פריט אחד וסמלי, אלא תחפושות מלאות.
  4. לראות פורנו עם בת הזוג – דמיינו את הסיטואציה הבאה. הגשם משתולל בחוץ וקר מאוד. אבל אתם בבית החמים בהלבשה תחתונה. יושבים על הספה מול הטלוויזיה, אין עוד אף אחד בבית ואתם מתענגים על כוס יין אדום שמחמם וצופים בסרט פורנו שבחרתם. לא מושלם עבור בילוי חורפי?
  5. להתכונן לקיץ – וזה עבור הגברים הרווקים שביניכם, שעבורם החורף הוא תקופה שבה אין הרבה פעילות. אתם בוודאי מחכים לאביב, התקופה שבה הטבע מתעורר לחיים וכל הבנות חרמניות. זוהי הביולוגיה שלנו. נצלו את החורף על מנת לעבוד במכון הכושר. בכל מראה אין משהו אחר לעשות, אז זהו הזמן לבנות את השרירים לקראת חוף הים בקיץ. זה יעזור לכם להשיג הרבה זיונים.

ובכלל בכל פעילות, תזכרו שכדאי לשלב אותה עם סקס. כל חופשת חורף שתצאו אליה היא הזדמנות לזיונים פרועים, וכל רגע שבו יש הפסקת חשמל הוא הזדמנות לעשות דברים שובבים.

בלוג סקס כתבות נוספות

חרמנות של חייל קרבי

חרמנות של חייל קרבי

באותו היום הייתי כל כך חרמן, זה מה שקורה שאתה חייל קרבי. הייתי אמור לסגור שבועיים בצבא, אבל בגלל פעילות מבצעית זה נהיה חודש מבלי שראיתי בית - ברור לכם…

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית מתוך התבוננות בסרטי פורנו של שנות השבעים, שדווקא נחשבות לתור הזהב של תעשיית הפורנו, נראה שפעם הנשים לא היו אטרקטיביות במיוחד. וגם לא הגברים.…

שחקני הפורנו שתרצו לראות

שחקני הפורנו שתרצו לראות

רגע אל תברחו, המאמר הזה הוא בשביל הטרוסקסואלים שואהבים לראות בפורנו שלהם נשים סקסיות. אנחנו יודעים כי לא הזין הוא מה שמעניין אתכם בסרטי הפורנו, אלא הבחורות. אבל מה לעשות,…