תפריט ☰
בלוג סקס

בואו נדבר על סקס ווירטואלי

בואו נדבר על סקס ווירטואלי

292 מילים

סקס ווירטואלי הוא בעצם סקס דרך האינטרנט. במקום לקיים מפגש פיזי, הפרטנרים צופים אחד בשני דרך מצלמת אינטרנט. הם מנהלים אינטראקציה וכל אחד מענג את עצמו ושניהם נהנים מכך יחדיו.
עבור רבים סקס ווירטואלי נשמע כמו עוד תופעה אופיינית לקרירות המודרנית והעולם הדיגיטלי שהולך ומתנתק מהעולם האמתי. אבל רגע, אולי לא כדאי לפסול את זה. אנחנו יכולים להבין מדוע תעדיפו בילוי בדירות דיסקרטיות בחולון, על פני סקס ווירטואלי. אך בהחלט יש לו צדדים מעניינים ויכולים להיות לא יתרונות במצבים מסוימים.

מה שהציל אותנו במגפת הקורונה

אמנם מגפת הקורונה עברה וחזרנו לשגרה מלאה, אבל לא נשכח את הימים שהיינו סגורים בבית. מי שהייתה לו בת זוג בוודאי זיין הרבה, הרי לא היה משהו אחר לעשות. אבל מי שהיה לא בת זוג פשוט אונן למוות… בימים האלו דווקא הסקס הווירטואלי הציל אנשים רבים. הוא אפשר להכיר בחורות חדשות ולמקסם את הריגוש עד כמה שניתן. שמענו אפילו על מערכות יחסים מיניות שהתחילו בצורה שכזו, וכאשר הוסרו הסגרים הם קיבלו מימוש בעולם הפיזי.

פחות מזיון, יותר מאוננות

סקס ווירטואלי הוא פחות מזיון. ברור שאין בו את המגע החם של הגוף והתחושות הנהדרות, אך מצד שני הוא הרבה יותר מסתם אוננות. הוא מביא איתו ריגושים מיוחדים. הוא מאפשר לתת מענה ליצר המציצנות, הוא מאפשר לנו לחוות במידה מסוימת תחושה של סיכון או נועזות. והוא גם מאפשר לנו למצוא פרטנריות חדשות בקלות.

אך סקס ווירטואלי הוא לא רק בין זרים. אמנם יש הרבה קסם בסקס בין זרים, אבל גם זוגות הנמצאים במרחק זה מזה, עשויים להשתמש בו. למשל כאשר אתה מתגעגע לבת הזוג במהלך נסיעת עבודה לברלין. סקס ווירטואלי יכול להיות הפתרון. אפילו ישנם צעצועי מין אשר ניתן לשלוט בהם מרחוק והם משתלבים בחוויה.
ושכחנו להגיד עוד משהו, בסקס ווירטואלי אין סכנות. אנחנו חיים בעולם שבו יש כל מיני פסיכים, ושלא לדבר על מחלות מין. כך אנחנו יכולים ליהנות מפורקן ולהישאר בצד הבטוח.

בלוג סקס כתבות נוספות

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית מתוך התבוננות בסרטי פורנו של שנות השבעים, שדווקא נחשבות לתור הזהב של תעשיית הפורנו, נראה שפעם הנשים לא היו אטרקטיביות במיוחד. וגם לא הגברים.…

שחקני הפורנו שתרצו לראות

שחקני הפורנו שתרצו לראות

רגע אל תברחו, המאמר הזה הוא בשביל הטרוסקסואלים שואהבים לראות בפורנו שלהם נשים סקסיות. אנחנו יודעים כי לא הזין הוא מה שמעניין אתכם בסרטי הפורנו, אלא הבחורות. אבל מה לעשות,…

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

ליהנות יותר מבילוי עם נערות ליווי

זוכרים את הזיון הראשון שלכם? זוכרים כמה התרגשתם מכל פעם שהגעתם אל החברה. זוכרים איך כל פעם רציתם לנסות דברים חדשים. זוהי תקופה נהדרת, תקופת גיל הנעורים שבה מגלים את…