תפריט ☰
בלוג סקס

בואו נדבר על סקס ווירטואלי

בואו נדבר על סקס ווירטואלי

294 מילים

סקס ווירטואלי הוא בעצם סקס דרך האינטרנט. במקום לקיים מפגש פיזי, הפרטנרים צופים אחד בשני דרך מצלמת אינטרנט. הם מנהלים אינטראקציה וכל אחד מענג את עצמו ושניהם נהנים מכך יחדיו.
עבור רבים סקס ווירטואלי נשמע כמו עוד תופעה אופיינית לקרירות המודרנית והעולם הדיגיטלי שהולך ומתנתק מהעולם האמתי. אבל רגע, אולי לא כדאי לפסול את זה. אנחנו יכולים להבין מדוע תעדיפו בילוי בדירות דיסקרטיות בתל אביב, על פני סקס ווירטואלי. אך בהחלט יש לו צדדים מעניינים ויכולים להיות לא יתרונות במצבים מסוימים.

מה שהציל אותנו במגפת הקורונה

אמנם מגפת הקורונה עברה וחזרנו לשגרה מלאה, אבל לא נשכח את הימים שהיינו סגורים בבית. מי שהייתה לו בת זוג בוודאי זיין הרבה, הרי לא היה משהו אחר לעשות. אבל מי שהיה לא בת זוג פשוט אונן למוות… בימים האלו דווקא הסקס הווירטואלי הציל אנשים רבים. הוא אפשר להכיר בחורות חדשות ולמקסם את הריגוש עד כמה שניתן. שמענו אפילו על מערכות יחסים מיניות שהתחילו בצורה שכזו, וכאשר הוסרו הסגרים הם קיבלו מימוש בעולם הפיזי.

פחות מזיון, יותר מאוננות

סקס ווירטואלי הוא פחות מזיון. ברור שאין בו את המגע החם של הגוף והתחושות הנהדרות, אך מצד שני הוא הרבה יותר מסתם אוננות. הוא מביא איתו ריגושים מיוחדים. הוא מאפשר לתת מענה ליצר המציצנות, הוא מאפשר לנו לחוות במידה מסוימת תחושה של סיכון או נועזות. והוא גם מאפשר לנו למצוא פרטנריות חדשות בקלות.

אך סקס ווירטואלי הוא לא רק בין זרים. אמנם יש הרבה קסם בסקס בין זרים, אבל גם זוגות הנמצאים במרחק זה מזה, עשויים להשתמש בו. למשל כאשר אתה מתגעגע לבת הזוג במהלך נסיעת עבודה לברלין. סקס ווירטואלי יכול להיות הפתרון. אפילו ישנם צעצועי מין אשר ניתן לשלוט בהם מרחוק והם משתלבים בחוויה.
ושכחנו להגיד עוד משהו, בסקס ווירטואלי אין סכנות. אנחנו חיים בעולם שבו יש כל מיני פסיכים, ושלא לדבר על מחלות מין. כך אנחנו יכולים ליהנות מפורקן ולהישאר בצד הבטוח.

בלוג סקס כתבות נוספות

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

איך להיות יותר דומיננטי במערכת היחסים

כיום, התפקידים המסורתיים במערכות יחסים הולכים ונמוגים, ותפקידי הגברים במערכות יחסים הופכים מגוונים יותר ויותר. בעוד שבאופן מסורתי היה זה תפקידו של הגבר להיות הפרטנר הדומיננטי יותר במערכת יחסים, כיום…

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב: פיסת גן עדן קטנה בישראל

תל אביב, העיר השנייה המאוכלסת ביותר בישראל, היא יעד מרכזי לתרבות, בילוי וחיי לילה. האווירה התוססת של העיר, החופים המדהימים ואמנות הרחוב המפורסמת בעולם מושכים מבקרים מכל רחבי העולם. המבקרים…

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

איך כלבים עוזרים לנו להפי את הבדידות

כלבים ידועים כבר מזמן כידידו הטוב ביותר של האדם, ואין פלא – יש להם דרך מיוחדת להאיר את חיינו ולהפיג את תחושות הבדידות והדיכאון. מחקרים הראו כי בעל כלב בחייכם…