תפריט ☰
בלוג סקס

איך חיילים פורקים את הנשק

איך חיילים פורקים את הנשק

302 מילים

כל מה שהיה חייל יודע מהן רמות החרמנות של חייל ממוצע. אחרי שטוחנים בצבא, רוצים לחזור הביתה ולטחון קצת כוס בסוף השבוע. אבל שאין זמן לפגוש בחורות, דירות דיסקרטיות בתל אביב הן הפתרון.

בדירות הדיסקרטיות החיילים החרמנים יכולים לבלות עם בחורות חרמניות כמותם. בחורות שעונות על כל הפנטזיות ונראות כמו מיליון דולר. זהו בהחלט בונוס מעולה לחייל קרבי אחרי שסגר כמה שבתות בבסיס ומזמן לא ראה כוס. והאמת שזה גם חשוב לפרוק את כל הלחצים ולבלות עם נערות. כך החיילים יכולים להשתחרר ולחזור לבסיס מלאי מוטיבציה.

הנערות שתפגשו בדירות הדיסקרטיות תמיד בכוננות ספיגה. הן לא הבחורות שאתם פוגשים בדרך כלל, אלו הן בחורות שתמיד רוצות זין והן רוצות לקבל אותו חזק. כאשר הן רואות חייל, הן כבר בתרגולת הרגילה. הן מעניקות את כל הנשמה (והגוף), והן עושות זאת מכל הלב. הן יודעות כמה החיילים צריכים פורקן והן יעשו הכל בכדי שהחיילים יצאו מכן מסופקים.

בשעה שאתם חולמים לצאת כבר הביתה, הן כבר חולמות על הבילוי אתכם. הן כבר מגלחות את הכוס ומתכוננות לסוף השבוע. זהו הזמן המועדף על נערות הליווי, זהו הזמן שבו כל החיילים הצעירים מגיעים לבלות איתן. ואלו הם הלקוחות המועדפים עליהן.

הן אוהבות במיוחד חיילים קרביים ושריריים שיודעים לתת בראש חזק כפי שהן אוהבות. הן יודעות שהחיילים חוזרים רק לסוף השבוע ורוצים גם לבלות עם החברים והמשפחה, ולכן הן לא מבזבזות זמן בדיבורים. כאשר חייל חרמן מגיע לדירתן הן ניגשות ישר לעניין.

כל מה שצריך זה להירגע, להוריד את הבגדים ולתת להן לעשות את העבודה. הן יתחילו בעיסוי ארוטי, וברגע שתרגישו מספיק חרמנים תוכלו אתם לתפעל את כל העניינים. זוהי ההזדמנות לזיין בכל התנוחות ולהרגיש שדיים ותחת עגול. תתכוננו לערב מלא בתשוקה וחום. ערב שבו אתם תרגישו כמו מלכים ונערת הליווי כמו שפחת המין שלכם. שפחה שתעשה כל תנוחה שתרצו ורק תבקש עוד ועוד. כל חייל שבוז שמגיע לכאן יוצא מסופק ועם חיוך גדול, ומה הפלא שאחר כך עוד רוצים לחזור לעוד בילוי.

בלוג סקס כתבות נוספות

חרמנות של חייל קרבי

חרמנות של חייל קרבי

באותו היום הייתי כל כך חרמן, זה מה שקורה שאתה חייל קרבי. הייתי אמור לסגור שבועיים בצבא, אבל בגלל פעילות מבצעית זה נהיה חודש מבלי שראיתי בית - ברור לכם…

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית

שחקניות הפורנו שיגרמו לכם לזקפה אטומית מתוך התבוננות בסרטי פורנו של שנות השבעים, שדווקא נחשבות לתור הזהב של תעשיית הפורנו, נראה שפעם הנשים לא היו אטרקטיביות במיוחד. וגם לא הגברים.…

שחקני הפורנו שתרצו לראות

שחקני הפורנו שתרצו לראות

רגע אל תברחו, המאמר הזה הוא בשביל הטרוסקסואלים שואהבים לראות בפורנו שלהם נשים סקסיות. אנחנו יודעים כי לא הזין הוא מה שמעניין אתכם בסרטי הפורנו, אלא הבחורות. אבל מה לעשות,…